Facebook

Spelschema

Spelschema omgång 2

Vi uppdaterar löpande vid ändringar. Senast uppdaterat: 30 juni kl 13:11

Tomma tider = går bra att boka via info@hellastk.se
Tider som inte är bokade för någon match när 3 dagar återstår släpps till strötidsuthyrning i Matchi.

 

Veckodag Datum Tid Bana Spelare 1 Spelare 2 Grupp
Tisdag 07-jun 07.00 Bana 4
Tisdag 07-jun 08.00 Bana 2 Erik Thunman Denis van Moffaert Grupp 1
Tisdag 07-jun 08.00 Bana 3
Tisdag 07-jun 08.00 Bana 4 Erik Sundell Håkan Johansson Grupp 3
Tisdag 07-jun 09.00 Bana 2
Tisdag 07-jun 09.00 Bana 3
Tisdag 07-jun 09.00 Bana 4 Erik Sundell Jan Adefelt Grupp 3
Onsdag 08-jun 07.00 Bana 4
Onsdag 08-jun 08.00 Bana 2 Victor Nyström Anna Wendelin Grupp 5
Onsdag 08-jun 08.00 Bana 3 Monica Bremström Atelach Argaw Grupp 6
Onsdag 08-jun 08.00 Bana 4 Gustaf Brusewitz Fredrik Lindenholst Grupp 1
Onsdag 08-jun 09.00 Bana 2 Tobias Tagesson Patrik Sjöqvist Grupp 2
Onsdag 08-jun 09.00 Bana 3
Onsdag 08-jun 09.00 Bana 4
Onsdag 08-jun 14.00 Bana 4 Patrik Sjöqvist Kalle Schröder Grupp 2
Torsdag 09-jun 07.00 Bana 4
Torsdag 09-jun 08.00 Bana 2 Lucas Pilotti Johan Gunnarsson Grupp 3
Torsdag 09-jun 08.00 Bana 3 Jakob Marky Åse Botha Grupp 4
Torsdag 09-jun 08.00 Bana 4
Torsdag 09-jun 09.00 Bana 2
Torsdag 09-jun 09.00 Bana 3
Torsdag 09-jun 09.00 Bana 4
Torsdag 09-jun 13.00 Bana 4 Mikael Mongård Kalle Schröder Grupp 2
Torsdag 09-jun 14.00 Bana 4
Fredag 10-jun 07.00 Bana 4
Fredag 10-jun 08.00 Bana 2 Gustaf Willers Fredrik Lindenholst Grupp 1
Fredag 10-jun 08.00 Bana 3 Kalle Schröder Filip Älfvåg Grupp 2
Fredag 10-jun 08.00 Bana 4
Fredag 10-jun 09.00 Bana 2 Gunnar Larsson Matteo Pizzelli Grupp 4
Fredag 10-jun 12.00 Bana 4
Fredag 10-jun 13.00 Bana 4
Fredag 10-jun 14.00 Bana 4
Måndag 13-jun 07.00 Bana 3
Måndag 13-jun 08.00 Bana 3
Måndag 13-jun 09.00 Bana 3 Atelach Argaw Pia Flodner Grupp 6
Måndag 13-jun 09.00 Bana 4 Fredrik Lindenholst Erik Thunman Grupp 1
Måndag 13-jun 12.00 Bana 4
Måndag 13-jun 13.00 Bana 4
Tisdag 14-jun 07.00 Bana 3 Malin Lindhagen Julia Falås Grupp 6
Tisdag 14-jun 08.00 Bana 3 Håkan Johansson Jan Adefelt Grupp 3
Tisdag 14-jun 09.00 Bana 3
Tisdag 14-jun 09.00 Bana 4 Åse Botha Tina Andersson Grupp 4
Tisdag 14-jun 13.00 Bana 4
Onsdag 15-jun 07.00 Bana 3 Matteo Pizzelli Jakob Marky Grupp 4
Onsdag 15-jun 08.00 Bana 3 Julia Falås Atelach Argaw Grupp 6
Onsdag 15-jun 09.00 Bana 3 Julia Falås Monica Bremström Grupp 6
Onsdag 15-jun 09.00 Bana 4
Torsdag 16-jun 07.00 Bana 3 Anna Wendelin Johan Smith Grupp 5
Torsdag 16-jun 07.00 Bana 4
Torsdag 16-jun 08.00 Bana 2
Torsdag 16-jun 08.00 Bana 3 Johan Gunnarsson Håkan Johansson Grupp 3
Torsdag 16-jun 08.00 Bana 4
Torsdag 16-jun 09.00 Bana 2
Torsdag 16-jun 09.00 Bana 3 Johan Smith Karin Larsson Grupp 5
Torsdag 16-jun 09.00 Bana 4
Fredag 17-jun 07.00 Bana 3
Fredag 17-jun 07.00 Bana 4
Fredag 17-jun 08.00 Bana 2
Fredag 17-jun 08.00 Bana 3
Fredag 17-jun 08.00 Bana 4 Fredrik Lindenholst Denis van Moffaert Grupp 1
Fredag 17-jun 09.00 Bana 2
Fredag 17-jun 12.00 Bana 4 Jan Adefelt Lucas Pilotti Grupp 3
Fredag 17-jun 13.00 Bana 4
Fredag 17-jun 14.00 Bana 4 Åse Botha Gunnar Larsson Grupp 4
Måndag 20-jun 07.00 Bana 2
Måndag 20-jun 08.00 Bana 2 Anna Wendelin Karin Larsson Grupp 5
Måndag 20-jun 10.00 Bana 4
Måndag 20-jun 13.00 Bana 4 Patrik Sjöqvist Mikael Mongård Grupp 2
Måndag 20-jun 14.00 Bana 4 Tobias Tagesson Mikael Mongård Grupp 2
Måndag 20-jun 15.00 Bana 4 Mikael Mongård Kalle Schröder Grupp 2
Tisdag 21-jun 07.00 Bana 2 Pia Flodner Julia Falås Grupp 6
Tisdag 21-jun 08.00 Bana 2 Gunnar Larsson Jakob Marky Grupp 4
Tisdag 21-jun 10.00 Bana 4
Onsdag 22-jun 07.00 Bana 2 Tina Andersson Gunnar Larsson Grupp 4
Onsdag 22-jun 08.00 Bana 2 Karin Sandström Victor Nyström Grupp 5
Onsdag 22-jun 10.00 Bana 4 Kalle Schröder Tobias Tagesson Grupp 2
Onsdag 22-jun 13.00 Bana 4
Onsdag 22-jun 14.00 Bana 4
Torsdag 23-jun 07.00 Bana 3 Matteo Pizzelli Åse Botha Grupp 4
Torsdag 23-jun 07.00 Bana 4 Karin Sandström Anna Wendelin Grupp 5
Torsdag 23-jun 08.00 Bana 2 Pia Flodner Malin Lindhagen Grupp 6
Torsdag 23-jun 08.00 Bana 3 Denis van Moffaert Gustaf Brusewitz Grupp 1
Torsdag 23-jun 08.00 Bana 4 Monica Bremström Pia Flodner Grupp 6
Torsdag 23-jun 09.00 Bana 2 Håkan Johansson Lucas Pilotti Grupp 3
Torsdag 23-jun 09.00 Bana 3
Torsdag 23-jun 09.00 Bana 4
Måndag 27-jun 07.00 Bana 3 Johan Smith Karin Sandström Grupp 5
Måndag 27-jun 07.00 Bana 4
Måndag 27-jun 08.00 Bana 3 Erik Thunman Gustaf Willers Grupp 1
Måndag 27-jun 08.00 Bana 4 Jan Adefelt Johan Gunnarsson Grupp 3
Måndag 27-jun 09.00 Bana 3 Johan Gunnarsson Håkan Johansson Grupp 3
Måndag 27-jun 09.00 Bana 4 Malin Lindhagen Monica Bremström Grupp 6
Måndag 27-jun 10.00 Bana 4 Filip Älfvåg Tobias Tagesson Grupp 2
Måndag 27-jun 12.00 Bana 3
Måndag 27-jun 12.00 Bana 4
Tisdag 28-jun 07.00 Bana 3
Tisdag 28-jun 07.00 Bana 4
Tisdag 28-jun 08.00 Bana 3 Gustaf Brusewitz Erik Thunman Grupp 1
Tisdag 28-jun 08.00 Bana 4 Victor Nyström Johan Smith Grupp 5
Tisdag 28-jun 09.00 Bana 3
Tisdag 28-jun 09.00 Bana 4
Tisdag 28-jun 10.00 Bana 4
Onsdag 29-jun 07.00 Bana 3
Onsdag 29-jun 07.00 Bana 4
Onsdag 29-jun 08.00 Bana 3 Karin Larsson Victor Nyström Grupp 5
Onsdag 29-jun 08.00 Bana 4 Tina Andersson Matteo Pizzelli Grupp 4
Onsdag 29-jun 09.00 Bana 3 Monica Bremström Pia Flodner Grupp 6
Onsdag 29-jun 09.00 Bana 4
Onsdag 29-jun 12.00 Bana 3
Onsdag 29-jun 12.00 Bana 4
Torsdag 30-jun 07.00 Bana 3
Torsdag 30-jun 07.00 Bana 4
Torsdag 30-jun 08.00 Bana 2
Torsdag 30-jun 08.00 Bana 3 Gustaf Willers Fredrik Lindenholst Grupp 1
Torsdag 30-jun 08.00 Bana 4 Karin Larsson Karin Sandström Grupp 5
Torsdag 30-jun 09.00 Bana 2
Torsdag 30-jun 09.00 Bana 3
Torsdag 30-jun 09.00 Bana 4
Torsdag 30-jun 12.00 Bana 3
Torsdag 30-jun 12.00 Bana 4
Fredag 01-jul 07.00 Bana 3
Fredag 01-jul 07.00 Bana 4
Fredag 01-jul 08.00 Bana 2 Jakob Marky Tina Andersson Grupp 3
Fredag 01-jul 08.00 Bana 3
Fredag 01-jul 08.00 Bana 4 Atelach Argaw Malin Lindhagen Grupp 6
Fredag 01-jul 09.00 Bana 2 Filip Älfvåg Patrik Sjöqvist Grupp 2
Fredag 01-jul 09.00 Bana 3
Fredag 01-jul 09.00 Bana 4
Fredag 01-jul 10.00 Bana 3 Mikael Mongård Filip Älfvåg Grupp 2
Fredag 01-jul 12.00 Bana 3 Patrik Sjöqvist Mikael Mongård Grupp 2
Fredag 01-jul 12.00 Bana 4
Onsdag 06-jul 15.00 Bana 4 Gunnar Larsson Jakob Marky Grupp 4

Comments are closed.